Приглашаем фишинг и спам(почта/соц.сеть/мессенджер) экспертов для переговоров.
Для обращения необходимо написать в обратную связь
Тема: Сотрудничество
Скрыть

Сайт гидра магазин hydra4center com


 • 24/03/2022 в 08:21 ТС   Vividoqo (Администратор)
  84 сделок
  366 лайков
  Уважаемые пользователи, в связи с прекращением поддержки доменов v2 сайт будет открываться по адресам:

 • 24/03/2022 в 17:30 Acykicab
  3 сделок
  78 лайк
  Hydra Официальный Доступ В Магазин Гидра

  Портфелі доступні для громадян браузера будь-яких країн». Придбати портфель дуже просто: вибираєте пакет, тиснете «інвестувати, заповнюєте просту форму зворотного звязку. На через офіційний запит Комісії про надання інформації від проекту відповідь так і не надійшла. На офіційний запит Комісії про надання інформації від ЦБТ відповідь так і не надійшла. Вигода: максимальний дохід завдяки унікальній стратегії оцінки акцій та інших активів «Центр Біржових Технологій безумовний лідер за кількістю ВІП-клієнтів серед всіх українських компаній, які працюють на фінансових ринках».

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, офіційне представництво «israel investments LTD» в Україні сайте зареєстровано як юридична особа ПП ІФЛК ІЗРАЇЛЬ Інвестменс (код за Єдрпоу 42620622). Також аналітики Комісії виявили багато зовнішньої реклами проекту.

  Важливо знати: на момент роботи портфеля ваші гроші знаходяться на рахунку європейського банку. Він надасть повну консультацію і обговорить всі деталі обраного портфеля «Інвестиційний портфель це різні активи, обєднані для досягнення певних фінансових цілей.

  Нкцпфр вживає всіх законних заходів щоб мінімізувати потенційно протиправну діяльність та попереджає інвесторів про ризики втрати грошей. Все, дуже просто, далі з Вами звяжеться наш фахівець.

  Комісія констатує в обох випадках всі ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг, що несе загрозу введення в оману громадян та втрати ними значних коштів. Щоб гроші почали працювати на Вас, покладайтеся на професіоналів!

 • 25/03/2022 в 06:43 Upykoxef
  21 сделок
  80 лайк
  Також на сторінці компанії зазначені такі послуги, як управління інвестиційними портфелями, інвестування у різні види накопичувальних фондів та у біржові індексні облігації, надання інформаційно-аналітичних та брокерських послуг. Вони застраховані фондом гарантованого страхування і інвесторським компенсаційним фондом Європи «Унікальність «Клеревант» полягає в надійності і інноваціях. Комісія вбачає в діяльності, види якої вказані на сайтах проектів «israel investments LTD» та «Центр Біржових Технологій ознаки можливого зловживання на ринку фінансових послуг. Нкцпфр, в межах компетенції, здійснила всі необхідні дії, зокрема, зверталась (безуспішно) із запитами до осіб, які розміщують рекламні матеріали, порушила (успішно) справи про правопорушення за безліцензійну діяльність на фондовому ринку.
  Hydra Официальный Гидра Сайт
 • 25/03/2022 в 16:53 Ahicuty
  10 сделок
  69 лайк
  «ІП надає стабільний щомісячний пасивний дохід. Як сказано на сайті проекту, Центр Біржових Технологій має розгалуджену мережу філій та представництв у багатьох містах України. Крім того, повідомила правоохоронні органи та Службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «israel investments LTD які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії: «Професіонали нашої компанії також можуть створити індивідуальний інвестиційний портфель, з урахуванням Ваших побажань.
 • 26/03/2022 в 01:01 Quninu
  23 сделок
  35 лайк
  Israel investments LTD Сайт проекту «israel investments LTD» пропонує громадянам послуги портфельного інвестування та пять різних варіантів інвестиційних пакетів за ціною від 500 до 50 000, які сформовані з дорогоцінних металів, нафти, цінних паперів, криптовалют та стартапів. Далі наводимо цитати з відповідної сторінки компанії «Центр Біржових Технологій які можуть мати ознаки реклами та надання послуг на фондовому ринку, які здійснюються без відповідного дозволу Комісії: «Повний пакет послуг, що надається Центром Біржових Технологій надійний фундамент, на якому будується.
 • 26/03/2022 в 13:13 Ihisyl
  25 сделок
  63 лайк
  Києві, роликів на радіо, банерів та реклами на багатьох інформаційних ресурсах у мережі інтернет. Рекламу «israel investments LTD» аналітики виявили на багатьох популярних інформаційних ресурсах у мережі інтернет, у соціальних мережах. Він буде доповнений фінансовими інструментами, які допоможуть швидше досягти поставлених цілей. Israel Investments пропонує готові інвестиційні пакети, які будуть приносити прибуток незалежно від політичної чи ринкової ситуації.
 • 26/03/2022 в 20:20 Qihiry
  3 сделок
  45 лайк
  Відповідно до інформації з сайту, «israel investments LTD» має представництва в Ізраїлі, Англії, Італії, Швейцарії, та Україні. Даний інвестиційний портфель поєднав в собі високу прибутковість акцій найбільших світових компаній і недооцінені активи. Центр Біржових Технологій Під час здійснення регулярного нагляду за галузевою рекламною активністю аналітики Комісії виявили сторінку компанії «Центр Біржових Технологій на якій громадянам пропонують послуги портфельного інвестування, а саме інвестування у портфель «Клервант який сформований з акцій найбільших світових компаній і недооцінених активів. Ці проекти не отримували від Комісії жодних ліцензій, необхідних для здійснення інвестиційної діяльності чи надання послуг з цінними паперами та іншими фінансовими інструментами на території України.